Výuka podle muzikálu

Výuka podle muzikálu

Jak si procvičovat angličtinu, abyste nevyšli ze cviku ? Doporučujeme několik způsobů, které se hodí jednak pro opakování, ale také pro samotnou výuku angličtiny online. Důležitý faktor je zábava. Procvičování i samotné testy z cizího jazyka musí být vedeny zábavnou a elegantní formou. Po správném vyřešení testu se odměňte, zasloužíte si to.

První tip je výuky angličtiny online je s pomocí muzikálu. Stáhněte si na anglický muzikál. V naprosté většině je muzikál namluven a nazpíván moderním způsobem, nepoužívají se archaismy, naopak se naučíte použití slengových výrazů. Tento způsob mluvy je ideální pro domluvení se anglicky v běžném životě. Určitě se také rozvinete slovní zásobu, protože texty bývají obohacené o složitější výrazy a fráze. Důležité je vědět, že posluchač anglických muzikálů by již měl mít základy a musí umět porozumět. Z Vlastní zkušenosti doporučuji muzikál poslechnout několikrát, protože na první pokus určitě neporozumíte každému slovu a je tak pořád co se učit a objevovat.

Muzikál má také rozvinutý děj a postavy se nějak vyvíjejí, takže díky tomu poznáte charakter a vhodné způsoby využití nových slovíček. Těžké je to s českými překlady, protože ty se musejí vejít do stejných melodií. To sebou přináší samozřejmě poměrně dost problémů a někdy může celé vyznění v překladu být dost problematické. Lepší je tedy naučit se anglicky pomocí poslouchání muzikálů s tím, že porovnání jestli jste jste správně rozuměli nebudete provádět podle české verze muzikálu, ale podle přeloženého textu písní.

Další způsob je výuka pomocí poslechu hudby. Samozřejmě každý podle svého vkusu může poslouchat, co ho baví. Nejpodstatnější je v této oblastí výuky angličtiny online spíše dávat pozor na výslovnost a hlavně se zaměřit na používání slengových výrazů. Někdy je to s obsahem songů těžké, protože se snaží doplnit melodii, takže nemusí dávat úplně smysl. Ostatně tak je to i u některých českých interpretů. Ale rozhodně to není špatná cesta pro výuku angličtiny, protože častým poslechem se naučíte správně intonovat. Nahrajte si tedy svou oblíbenou hudbu do mp3 přehrávače a poslouchejte. Výhodou je, že nejste závislí na místě, učit se můžete v podstatě naprosto kdekoli a kdykoli se Vám jen chce. Pro začátečníky je dobré najít si Vaše oblíbené interperty na Youbtube, kde jsou často k písničkám i titulky, takže překlad a učení angličtiny je jednodušší. Přepsané texty písniček najdete i na jiných serverech, takže si pustíte písničku, na jiné stránce najdete texty a podle poslechu už můžete studovat. A klidně se vsaďte s kamarádem, kdo se třeba naučí písničku dříve, nebo kdo se naučí přesněji podle originálu vyslovovat texty.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

irina
kniha

Lukino
Ucite se casto ? Ja se musim nutit... Ach jo.

Jelito2
Angličtina na prázdniny se hodí, už se těším jak si to na dovolené vyzkouším.

Pupik
Caute lidicky, ucite se ? Me se tak nechce !!! Ale musime, bude se to hodit :)))

Lucie Horáková
Angličtinu používám v práci a už bych se bez ní neobešla. učení bylo těžké, ale musí se prostě vydržet.

Angličtina pro samouky | Francouzština pro samouky | Němčina pro samouky | Ruština pro samouky | Slovenština pro samouky | Španělština pro samouky | Švédština pro samouky | Čínština pro samouky | Arabština pro samouky | Hindština pro samouky | Japonština pro samouky | Portugalština pro samouky