Angličtina tipy pro výuku

Angličtina tipy pro výuku

Několik tipů jak se naučit - angličtina pro samouky

Naučit se mluvit a používat angličtinu se Vám samozřejmě hodí. Budete se jednoduše domlouvat na obchodních jednáních, lépe a snadněji dostanete hodnotnější zaměstnání. Ale také na dovolených se domluvíte a dohromady odhodíte zábrany stranou a domluvíte se anglicky kdekoli. Výuka angličtina online není zas tak náročná. Pro ty z vás, kteří chtějí několik praktických rad naše zkušenosti s výukou pro angličtinu pro samouky.

1.Pravidelnost ve výuce
Učit se pravidelně e podstatné a zvyšuje to sebedůvěru. Pouze pravidelnou výukou se zlepšíte v angličtině dostatečně rychle.

2.Použijte osvědčení postupy
Zeptejte se kamarádů, kteří už angličtinu pro samouky podstoupili. Použijte podobné postupy, které jim fungují.

3.Sestavte si učební skupinu
Pokud seženete více lidí, kteří se angličtinu učí, scházejte se pravidelně a učte se dohromady. Budete se navzájem podporovat a motivovat. Jako bonus přidáte konverzaci ve skupině, takže se dále zdokonalíte.

4.Učte se hlasitě
Mluvte slovíčka nahlas. Lépe se tak naučíte, protože slova nejen přečtete, ale také uslyšíte. Snadněji a rychleji se naučíte slovní zásobu.

5.Stop nudě
Vymýšlejte cokoli, co Vás posune dále ve výuce angličtiny pro samouky. Cokoli pomůže zamezit nudě a opakování je vítané.

6.Známkujte se
Zkuste někoho najít, kdo Vás bude hodnotit a jednak vyzkouší nabyté vědomosti a slovíčka, ale také konstruktivně vypíchne chyby. Třeba pokud nedodržujete slovosled, nebo máte nesprávnou výslovnost slovíček a vět.

7.Používejte jazyk
Pokud to jen bude možné, vždy se pokoušejte anglicky mluvit nebo aspoň psát. Přes internet, pomocí skype nebo na fórech si povídejte, používejte nově nabyté slovíčka.

8.Využijte i volný čas
Jak si najdete chvilku, třeba při poslechu rádia a písniček, pokoušejte se rozumět jednotlivým slovíčkům. Namotivuje Vás to, uvidíte. Mě osobně to hodně pomohlo, najednou jsem i chápala o čem se zpívá:)

9.I když se nechce začněte
I když se Vám nechce do začátku, prostě začněte. Počáteční nechuť přejde, naopak potom budete mít pocit, že si zasloužíte odměnu.

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

irina
kniha

Lukino
Ucite se casto ? Ja se musim nutit... Ach jo.

Jelito2
Angličtina na prázdniny se hodí, už se těším jak si to na dovolené vyzkouším.

Pupik
Caute lidicky, ucite se ? Me se tak nechce !!! Ale musime, bude se to hodit :)))

Lucie Horáková
Angličtinu používám v práci a už bych se bez ní neobešla. učení bylo těžké, ale musí se prostě vydržet.

Angličtina pro samouky | Francouzština pro samouky | Němčina pro samouky | Ruština pro samouky | Slovenština pro samouky | Španělština pro samouky | Švédština pro samouky | Čínština pro samouky | Arabština pro samouky | Hindština pro samouky | Japonština pro samouky | Portugalština pro samouky