Angličtina online zdarma

Angličtina online zdarma

angličtina online zdarma

Výuka cizího jazyka zdarma je možná a zkusit to může opravdu každý z nás. Nejjednodušší je učit se anglicky přes internet online a to tak, že se naučíte vše od základních frází až po pokročilou gramatiku. Využít můžete mnoho metod, například výuku angličtiny pomocí kartiček, nebo výuku angličtina podle návyků. Velkou oblibou je také postup výuky angličtiny Callanovou metodou, která spočívá ve využívání reflexů a okamžitých odpovědí pro prohloubení nových slov a celých vět.

Ale zpět k tématu. Máme několik hlavních způsobů, jak se učit angličtinu online zdarma. Prvním z nich je najit si libovolnou školu nebo online kurzy. Vždy je několik prvních lekcí zdarma. To se hodí především pro začátečníky a spíš se mi to osvědčilo v případech, kdy jsem chtěla k výuce přivést někoho nového a potřebovali jsme vědět, zda k tomu dotyčný bude mít předpoklady a zda ho výuka bude bavit.

Dalším možným způsobem je najít si mnoho fanouškovských stránek, kde je také výuka zdarma. Mnoho postupů výuky ale také procvičování je možné najít na vyhledávači jako je Google.

Jako další krok doporučuji najít si fórum na internetu, kde se všichni domlouvají anglicky. Nejprve pokud se stydíte jenom čtěte, ale co nejdříve se zapojte do diskuze a pište. Zapojte se a najdete si přátele. To je také důležité pro další krok.

Zavolejte si s přáteli z internetu přes Skype nebo podobnou službu. Budete se cítit zpočátku možná blbě, ale rychle si zvyknete. Existují také speciální fóra, kde lidé nabízejí konverzaci v angličtině zdarma bez jakýchkoli závazků. Prostě je to baví. Využijte toho a povídejte si. Tento způsob se mi velmi osvědčil, protože uslyšíte mnoho různých přízvuků, takže dokážete lépe rozumět.

Zároveň ale poslouchejte. To znamená sledovat televizní pořady, nebo televizní stanice na internetu. Zase je to bezplatné, takže se nemusíte bát žádných poplatků za výuku. Asi nejjednodušší je začít u zpráv, protože redaktoři vyslovují většinou velmi pečlivě a nemluví příliš rychle. Následně přejděte na televizní show, které jsou dobré v tom, že více používají reálný jazyk, fráze a podobně.

Nemluvili jsme ale o největší překážce, která Vás bude provázet při výuce angličtiny online zdarma. A to je výdrž. Protože je výuka a celý proces zcela zdarma, velmi těžko se dodržuje pravidelnost výuky a motivace. To je největší nepřítel a jakmile jednou polevíte, na něco se vymluvíte, tak to půjde z kopce. Pokud za něco platíte, více si toho vážíte. Ale abyste to překonali, tak se učte ve více lidech. S někým kdo Vás bude jednak podporovat, ale budete také soutěžit mezi sebou, kdo už se více domluví a rozumí. To je ta nejlepší motivace. Určitě to nebude snadné, ale zvládnout se to dá. Co je také vhodné, je měnit různé styly výuky abyste se nenudili, jedou poslech, jednou četba a pak třeba rozhovor. Střídejte libovolně metody výuky. Takže přeju hodně štěstí a hodně silné vůle :).

Návštěvní kniha
Jméno
Vzkaz
Ochrana    Opište číslo z obrázku:        
Vzkazy:

irina
kniha

Lukino
Ucite se casto ? Ja se musim nutit... Ach jo.

Jelito2
Angličtina na prázdniny se hodí, už se těším jak si to na dovolené vyzkouším.

Pupik
Caute lidicky, ucite se ? Me se tak nechce !!! Ale musime, bude se to hodit :)))

Lucie Horáková
Angličtinu používám v práci a už bych se bez ní neobešla. učení bylo těžké, ale musí se prostě vydržet.

Angličtina pro samouky | Francouzština pro samouky | Němčina pro samouky | Ruština pro samouky | Slovenština pro samouky | Španělština pro samouky | Švédština pro samouky | Čínština pro samouky | Arabština pro samouky | Hindština pro samouky | Japonština pro samouky | Portugalština pro samouky